Електронний адвокат або Е-Адвокат – це сучасна комунікаційна платформа, яка покликана забезпечити ефективну взаємодію між клієнтами та фахівцями, які професійно надають правову допомогу.

На платформі Ви маєте можливість знайти адвоката, юриста, нотаріуса, приватного виконавця або інших фахівців у галузі права. Тут Ви маєте можливість отримати юридичну консультацію, залучити кваліфікованого адвоката до судового процесу, юристи допоможуть вам скласти процесуальні документи, договори, заяви, претензії та інше. Зручний інтерфейс та алгоритм роботи сприяють швидкому отриманню правової допомоги, в тому числі виконання судового рішення або оформлення спадщини, внесення відомостей чи змін до реєстрів та отримати юридичний супровід правочинів. Також Ви маєте можливість отримати юридичну консультацію онлайн на сайті.

 Ми прагнемо створити основу для розвитку нової культури взаємовідносин між клієнтами та правниками, в центрі якої – ефективний захист прав та інтересів клієнтів, що забезпечується на взаємовигідних для всіх учасників процесу умовах.

Наша команда працює для Вас та постійно вдосконалює наш сервіс.